SRP3212A-3R3M
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Inductor 3.1 A 101mOhm Max 1210 (3225 Metric) Flat Wire
IND METAL POWDER 3.3UH 3.1A
- 型號:
- SRP3212A-3R3M
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Material - Core
- Metal
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 3.1 A
- Current - Saturation (Isat)
- 3.4A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 101mOhm Max
- Q @ Freq
- 5 @ 100kHz
- Frequency - Self Resonant
- 28MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Flat Wire
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)