SRP1265A-220M
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 9 A 37mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 9A 37 MOHM SMD
- 型號:
- SRP1265A-220M
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Carbonyl Powder
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 9 A
- Current - Saturation (Isat)
- 12A
- DC Resistance (DCR)
- 37mOhm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 100kHz
- Frequency - Self Resonant
- 6MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.256" (6.50mm)