PTA4543-2010CIB104
- 型號描述:
100 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
SLIDE POT 100KOHM 0.25W TOP 45MM
- 型號:
- PTA4543-2010CIB104
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 100 kOhms
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±20%
- Adjustment Type
- Top
- Fader Type
- Standard
- Travel Range
- 45mm
- Size / Dimension
- Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)