PTA1543-2010CIB502
- 型號描述:
5 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 15MM
- 型號:
- PTA1543-2010CIB502
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 5 kOhms
- Power (Watts)
- 0.05W, 1/20W
- Tolerance
- ±20%
- Adjustment Type
- Top
- Fader Type
- Standard
- Travel Range
- 15mm
- Size / Dimension
- Rectangular - 1.181" L x 0.354" W x 0.256" H (30.00mm x 9.00mm x 6.50mm)