PLX-1-7-210X310-68
型號描述:
Thermal Pad Gray 310.00mm x 210.00mm Rectangular Tacky - Both Sides
THERM PAD 7W/MK 210X310X1MM
型號:
PLX-1-7-210X310-68
品牌:
Wakefield Thermal Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Usage
Multi
Type
Gap Filler Pad, Sheet
Shape
Rectangular
Outline
310.00mm x 210.00mm
Thickness
0.0390" (0.991mm)
Material
Silicone
Adhesive
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier
Color
Gray
Thermal Resistivity
0.29°C/W
Thermal Conductivity
7.0W/m-K