PLX-1-6-76X127-48
型號描述:
Thermal Pad Gray 127.00mm x 76.00mm Rectangular Tacky - Both Sides
THERM PAD 6W/MK 76X127X1MM
型號:
PLX-1-6-76X127-48
品牌:
Wakefield Thermal Solutions
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Outline
127.00mm x 76.00mm
Thickness
0.0390" (0.991mm)
Thermal Resistivity
0.29°C/W
Thermal Conductivity
6.0W/m-K