ILSB1206ER6R8K
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Multilayer Inductor 25 mA 800mOhm Max 1206 (3216 Metric)
FIXED IND 6.8UH 25MA 800MOHM SMD
- 型號:
- ILSB1206ER6R8K
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±10%
- Current Rating (Amps)
- 25 mA
- DC Resistance (DCR)
- 800mOhm Max
- Q @ Freq
- 45 @ 4MHz
- Frequency - Self Resonant
- 34MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 4 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)