首頁 > Vishay / Dale代理商 > ILSB1206ER120K
影像僅供參考,以產品規格為準
ILSB1206ER120K
型號描述:
12 μH Shielded Multilayer Inductor 15 mA 1.05Ohm Max 1206 (3216 Metric)
RF電感器 - SMD 12uH 10%
型號:
ILSB1206ER120K
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
12 µH
Tolerance
±10%
Current Rating (Amps)
15 mA
DC Resistance (DCR)
1.05Ohm Max
Q @ Freq
45 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant
26MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
2 MHz
Supplier Device Package
1206
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)