首頁 > Vishay / Dale代理商 > ILSB1206ER1R5K
影像僅供參考,以產品規格為準
ILSB1206ER1R5K
型號描述:
1.5 μH Shielded Multilayer Inductor 50 mA 500mOhm Max 1206 (3216 Metric)
RF電感器 - SMD 1.5uH 10%
型號:
ILSB1206ER1R5K
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
500mOhm Max
Q @ Freq
45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant
69MHz
Inductance Frequency - Test
10 MHz
Supplier Device Package
1206
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Inductance
1.5 µH
Current Rating (Amps)
50 mA