VLCF5028T-560MR43-2
- 型號描述:
56 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 430 mA 410mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 56UH 430MA 410 MOHM
- 型號:
- VLCF5028T-560MR43-2
- Inductance
- 56 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 430 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 430mA
- DC Resistance (DCR)
- 410mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)