首頁 > TDK代理商 > VLCF5028T-3R3N1R7-2
影像僅供參考,以產品規格為準
VLCF5028T-3R3N1R7-2
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.74 A 37mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 3.3uH
型號:
VLCF5028T-3R3N1R7-2
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
1.74 A
Current - Saturation (Isat)
1.74A
DC Resistance (DCR)
37mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.110" (2.80mm)