VLCF5028T-3R3N1R7-2
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.74 A 37mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 1.74A 37 MOHM
- 型號:
- VLCF5028T-3R3N1R7-2
- 品牌:
- TDK
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 1.74 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.74A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 37mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)