VLCF5028T-1R3N2R5-2
- 型號描述:
1.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.56 A 22mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.3UH 2.56A 22 MOHM
- 型號:
- VLCF5028T-1R3N2R5-2
- Inductance
- 1.3 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 2.56 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.56A
- DC Resistance (DCR)
- 22mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)