VLCF5028T-101MR33-2
- 型號描述:
100 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 330 mA 670mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 100UH 330MA 670 MOHM
- 型號:
- VLCF5028T-101MR33-2
- 品牌:
- TDK
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 100 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 330 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 330mA
- DC Resistance (DCR)
- 670mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)