首頁 > TDK代理商 > VLCF5020T-3R3N2R0-1
影像僅供參考,以產品規格為準
VLCF5020T-3R3N2R0-1
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.02 A 96mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 2.02A 96 MOHM
型號:
VLCF5020T-3R3N2R0-1
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
2.02 A
Current - Saturation (Isat)
2.02A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
96mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)