VLCF5020T-2R2N2R6-3
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.62 A 43mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 2.62A 43MOHM SMD
- 型號:
- VLCF5020T-2R2N2R6-3
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 2.62 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.62A
- DC Resistance (DCR)
- 43mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)