VLCF4028T-150MR88-2
- 型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 880 mA 170mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 880MA 170 MOHM
- 型號:
- VLCF4028T-150MR88-2
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 15 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 880 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 880mA
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 170mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)