首頁 > TDK代理商 > VLCF4020T-100MR85
影像僅供參考,以產品規格為準
VLCF4020T-100MR85
型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 185mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 850MA 185 MOHM
型號:
VLCF4020T-100MR85
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
850 mA
Current - Saturation (Isat)
850mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
185mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)