VLCF4020T-100MR85
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 185mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 850MA 185MOHM SMD
- 型號:
- VLCF4020T-100MR85
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 850 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 850mA
- DC Resistance (DCR)
- 185mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)