CGA6P3X8R2A684M250AD
- 型號描述:
0.68 μF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 0.68UF 100V 1210 EPOXY
- 型號:
- CGA6P3X8R2A684M250AD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Features
- Epoxy Mountable
- Voltage - Rated
- 100V
- Temperature Coefficient
- X8R
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC, Epoxy
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- Automotive
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.80mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.68 µF