CGA6N4C0G2J223G230AA
- 型號描述:
0.022 μF ±20% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT Automotive Grade,MLCC,1210,C0G,630V,22nF,+/-2%,2.3mm,AEC-Q200
- 型號:
- CGA6N4C0G2J223G230AA
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
數量:
- Capacitance
- 0.022 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 630V
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.80mm)