CGA5L1X7R1E475K160DC
- 型號描述:
4.7 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
AUTOMOTIVE GRADE,1206,X7R,25V,4.
- 型號:
- CGA5L1X7R1E475K160DC
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:8000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Low ESL
- Voltage - Rated
- 25V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.075" (1.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 4.7 µF