CGA4J3X7T2E104K125AA
- 型號描述:
0.1 μF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)
CAP CER 0.1UF 250V X7T 0805
- 型號:
- CGA4J3X7T2E104K125AA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 250V
- Temperature Coefficient
- X7T
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Automotive
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.057" (1.45mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.1 µF