CGA4J1X7S1E106K125AC
- 型號描述:
10 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric)
CAP CER 10UF 25V X7S 0805
- 型號:
- CGA4J1X7S1E106K125AC
- 品牌:
- TDK
數量:
- Capacitance
- 10 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X7S
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- Low ESL
- Applications
- Automotive
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.059" (1.50mm)