CGA3E3X8R1E224K080AE
- 型號描述:
0.22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 0.22UF 25V X8R 0603
- 型號:
- CGA3E3X8R1E224K080AE
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Soft Termination
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X8R
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- Automotive, Boardflex Sensitive
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.22 µF