CGA2B3X5R1V103M050BB
- 型號描述:
10000 pF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
CAP CER 10000PF 35V X5R 0402
- 型號:
- CGA2B3X5R1V103M050BB
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10000 pF