CGA1A2X7R1H221K030BA
- 型號描述:
220 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
CAP CER 220PF 50V X7R 0201
- 型號:
- CGA1A2X7R1H221K030BA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:15000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Package / Case
- 0201 (0603 Metric)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Automotive
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.013" (0.33mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 220 pF