CGA1A2C0G1E070D030BA
- 型號描述:
7 pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
CAP CER 7PF 25V C0G 0201
- 型號:
- CGA1A2C0G1E070D030BA
- Tolerance
- ±0.5pF
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.013" (0.33mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 7 pF