IPBD-10-S-K
- 型號描述:
10 Rectangular Connectors - Housings Receptacle 0.165" (4.20mm)
CONN RCPT HSG 10POS 4.20MM
- 型號:
- IPBD-10-S-K
- 品牌:
- Samtec Inc.
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Polarizing Key
- Connector Type
- Receptacle
- Contact Termination
- Crimp
- Color
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions
- 10
- Pitch
- 0.165" (4.20mm)