PMR25HZPJV1L0
- 型號描述:
1 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
RES 0.001 OHM 5% 1W 1210
- 型號:
- PMR25HZPJV1L0
- Resistance
- 1 mOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 1W
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.019" (0.47mm)