PMR25HZPJ000
型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Jumper Metal Element
型號:
PMR25HZPJ000
Resistance
0 Ohms
Tolerance
Jumper
Features
Automotive AEC-Q200, Jumper
Temperature Coefficient
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.019" (0.47mm)