PMR25HZPJ000
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Jumper Metal Element
ULTRA-LOW OHMIC JUMPER RESISTORS
- 型號:
- PMR25HZPJ000
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 0 Ohms
- Tolerance
- Jumper
- Power (Watts)
- Composition
- Metal Element
- Features
- Automotive AEC-Q200, Jumper
- Temperature Coefficient
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.019" (0.47mm)