首頁 > KEMET Corporation代理商 > C4AQIBW5450A3MJ
影像僅供參考,以產品規格為準
C4AQIBW5450A3MJ
型號描述:
45 μF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
型號:
C4AQIBW5450A3MJ
品牌:
KEMET Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
27
起訂量:27 倍增量:1
Capacitance
45 µF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
800V
Dielectric Material
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (Equivalent Series Resistance)
4.4 mOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial - 4 Leads
Size / Dimension
2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Height - Seated (Max)
1.783" (45.30mm)
Termination
PC Pins
Lead Spacing
2.067" (52.50mm)