IPB65R110CFDAATMA1
- 型號描述:
N-Channel 650 V 31.2A (Tc) 277.8W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
- 型號:
- IPB65R110CFDAATMA1
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- N-Channel
- Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C
- 31.2A (Tc)
- Rds On (Max) @ Id, Vgs
- 110mOhm @ 12.7A, 10V
- FET Feature
- Power Dissipation (Max)
- 277.8W (Tc)
- Vgs(th) (Max) @ Id
- 4.5V @ 1.3mA
- Grade
- Automotive
- Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On)
- 10V
- Vgs (Max)
- ±20V
- Drain to Source Voltage (Vdss)
- 650 V
- Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
- 118 nC @ 10 V
- Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
- 3240 pF @ 100 V