P1812R-392J
- 型號描述:
3.9 μH Unshielded Inductor 700 mA 347mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM
- 型號:
- P1812R-392J
- 品牌:
- Delevan
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 3.9 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 700 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 1.25A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 347mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.134" (3.40mm)