首頁 > Delevan代理商 > P1812-222J
影像僅供參考,以產品規格為準
P1812-222J
型號描述:
功率電感器 - SMD 2.2uH 5% .268ohm Molded SMT Inductor
型號:
P1812-222J
品牌:
Delevan
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:500
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
268mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.7A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.134" (3.40mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
850 mA