CGA0603MLC-12E
- 型號描述:
Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
VARISTOR 0603
- 型號:
- CGA0603MLC-12E
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Energy
- Grade
- Automotive
- Number of Circuits
- Maximum DC Volts
- 12 V
- Capacitance @ Frequency
- 0.5 pF @ 1 MHz