CGA0603MLA-22161E
- 型號描述:
- 壓敏電阻 CG Auto MLV 0603, 160pF AEC-Q200
- 型號:
- CGA0603MLA-22161E
- 品牌:
- Bourns
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
數量:
- Maximum AC Volts
- 17 V
- Maximum DC Volts
- 22 V
- Varistor Voltage (Min)
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 27.5 V
- Varistor Voltage (Max)
- 30.7 V
- Current - Surge
- 30 A
- Energy
- 0.2J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 160 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)