首頁 > Amphenol Piher代理商 > PC16SH-10CP06-103A2020-C-TA
影像僅供參考,以產品規格為準
PC16SH-10CP06-103A2020-C-TA
型號描述:
電位器 Panel mount potentiometer 10K Ohm Resistance 20% Tolerance 0,2W 16mm Plastic shaft Linear Horizontal Solder lug w/switch Bulk