PC16DH-10IP06-503B2020-TA
- 型號描述:
- 電位器 Panel mount potentiometer 50K Ohm Resistance 20% Tolerance 0,1W 16mm Plastic shaft Log Horizontal PCB Pin Dual gang Bulk