RC0805JR-0713KL
- 型號描述:
13 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film
- 型號:
- RC0805JR-0713KL
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.125W, 1/8W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 13 kOhms