首頁 > YAGEO代理商 > RC0100FR-0730KL
影像僅供參考,以產品規格為準
RC0100FR-0730KL
型號描述:
30 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film
RES 30K OHM 1% 1/32W 01005
型號:
RC0100FR-0730KL
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
20000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
30 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.03W, 1/32W
Composition
Thick Film
Features
Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
01005 (0402 Metric)
Size / Dimension
0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Height - Seated (Max)
0.006" (0.15mm)