PS45M-1PD2FLR10KN
- 型號描述:
10 kOhms 0.125W, 1/8W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 45MM
- 型號:
- PS45M-1PD2FLR10KN
- 品牌:
- TT Electronics/BI
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 780
- Resistance
- 10 kOhms
- Power (Watts)
- 0.125W, 1/8W
- Tolerance
- ±20%
- Adjustment Type
- Top
- Fader Type
- Dual
- Travel Range
- 45mm
- Size / Dimension
- Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)