PS4-H2S-100
- 型號描述:
- 空氣品質感應器 PS4 Series Solid Polymer Gas Sensor Hydrogen Sulfide 100ppm
- 型號:
- PS4-H2S-100
- 品牌:
- Amphenol SGX Sensortech
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 20
數量:
- Type
- Hydrogen Sulfide (H2S)
- Oxygen Range
- 800 mbar ~ 1.2 bar
- Accuracy
- Output
- Analog
- Operating Temperature
- -40°C ~ 55°C