PS4-H2S-10
- 型號描述:
Hydrogen Sulfide (H2S) Sensor Analog
空氣品質感應器 PS4 Series Solid Polymer Gas Sensor Hydrogen Sulfide 10ppm
- 型號:
- PS4-H2S-10
- 品牌:
- Amphenol SGX Sensortech
數量:
- Type
- Hydrogen Sulfide (H2S)
- Accuracy
- Output
- Analog
- Operating Temperature
- -40°C ~ 55°C
- Voltage - Supply
- 2.5V