PS45-11PC3BR10K
- 型號描述:
10 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
- 型號:
- PS45-11PC3BR10K
- 品牌:
- TT Electronics/BI
數量:
- Resistance
- 10 kOhms
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±20%
- Adjustment Type
- Top
- Fader Type
- Standard
- Travel Range
- 45mm
- Size / Dimension
- Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)