RAHHD19TR
型號描述:
HDMI HDMI 2.0 Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
型號:
RAHHD19TR
品牌:
SWITCHCRAFT/CONXALL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Board Guide
Voltage - Rated
40V
Number of Contacts
19
Connector Type
HDMI
Gender
Receptacle
Current Rating (Amps)
0.5A
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding
Shielded
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C