PF2472-430RF1
型號描述:
430 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Thin Film
RES 430 OHM 1% 100W TO247
型號:
PF2472-430RF1
品牌:
Riedon products by Bourns
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
430 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
100W
Composition
Thin Film
Features
Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
TO-247-2
Supplier Device Package
TO-247
Size / Dimension
0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.787" (20.00mm)