PTVS7V5P1UP-QX
- 型號描述:
12.9V Clamp 46.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-128/CFP5
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SOD128
- 型號:
- PTVS7V5P1UP-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 7.5V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 12.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 46.5A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)