PTVS7V5P1UP,115
- 型號描述:
12.9V Clamp 46.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-128/CFP5
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SOD128
- 型號:
- PTVS7V5P1UP,115
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-128
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 46.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 7.5V
- Supplier Device Package
- SOD-128/CFP5
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 12.9V
- Power - Peak Pulse
- 600W